מגשי פירות

  • 100% הקפדה על איכות וטריות
  • חיתוך מדהים והגשה מעוצבת
  • המחירים הטובים היותר!
נשמח לענות על כל שאלה ולספק מידע נוסף 🙂
נשמח לענות על כל שאלה ולספק מידע נוסף 🙂

מגש פירות ענק 50 ס״מ

260 ₪

מגש פירות 45 ס״מ

180 ₪

מגש פירות גדול 45 ס״מ

260 ₪

מגש פירות 30 ס״מ

180 ₪

מגש פירות מתנפח 55 ס״מ

280 ₪

מגש פירות 45 ס״מ

260 ₪

מגש פירות 35 ס״מ

230 ₪

מגש פירות 45 ס״מ

270 ₪

עוד קצת תמונות...

מגשי פירות עם פינוקים לכל סוגי האירועים

אם אתם לקראת קיום אירוע כזה או אחר, אתם בודקים שלל אטרקציות ומטעמים, שירותי קייטרינג לאירועים ועוד. ובין אם האירוע הוא בשרי או לא, יש סוגי מטעמים שחייבים להופיע על השולחן. בואו נכיר מגשי פירות שצריכים להופיע בכל אירוע ואירוע. 

מחפשים אחר מגשי פירות לאירועים? אין ספק, אתם כנראה יודעים בדיוק למה זה מה שאתם מעוניינים לראות באירוע שלכם. בעוד שחלק מהאורחים אוכלים בשר וחלקם לא, אולי חלקם בכלל אוכלים ללא גלוטן, מגשי פירות תמיד יהיו רלוונטיים. אין דבר יותר מרענן מאשר מגש עם פירות העונה, לפעמים אפילו פירות שכרגע לא עונתם. כל מה שרציתם לדעת על אלטרנטיבות בריאות לקינוחי האירועים, שגורמים לנו לחבב פחות את המשקל בבוקר:

אילו סוגי פירות ניתן להזמין במגשים אלו? 

בואו נגיד ככה, לקבל איזה מנגו עסיסי זה תמיד מבורך, לא משנה באיזה חודש נמצאים. כיצד כל הטוב הזה קורה? ובכן, ניתן להשתמש בפירות טריים, אך גם ניתן להשתמש בפירות מהקפאה, ככה שלא תמיד העונה תהיה רלוונטית. 

בא לכם מנגו דווקא בחורף? במקרים מסוימים יהיה אפשרי לגרום לזה לקרות! טעים. מגשי פירות הם למעשה הרבה יותר מאשר שירות קייטרינג לאירועים. מגשי פירות הם אטרקציה לאירועים לכל דבר. המגשים האלו מותאמים לכל סוגי האירועים, החל מאירועי בוטיק, דרך אירועים כפריים ועד אירועים יוקרתיים מאוד. 

אלטרנטיבה בריאה לקינוחים משמינים באירועים 

כולנו מודעים לעניין הזה של הקלוריות, כולנו מנסים לשמור, אבל לא תמיד זה מצליח לנו. במיוחד מתי שמנפנפים מולנו בקינוחים שגורמים לנו לרייר. אם כך, אתם מוזמנים להציע לאורחים שלכם גם חלופות ואלטרנטיבות בצורה של מגשי פירות איכותיים, פירות העונה, פירות עם אלכוהול ועוד. 

בואו נגיד את זה הכי פשוט, כל עוד יש בכם את הרצון לחגוג, לצהול ולקיים אירוע משמח, יהיו מגשי פירות שיתאימו בדיוק למאורע! יחד עם מגשי הפירות הרעננים, מומלץ כמובן גם להנות מקצת אלכוהול משובח, דרינקים וריקודים. תהנו ושיהיה בתאבון! 

זמינים בוואטסאפ 052-523-4558

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

הזמנת מגשי פירות

משלוחים מהירים

לכל הארץ!

הפרטים שלך

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם