טיטאניק פירות לאירועים

  • אטרקציה מטורפת שכולם אוהבים!
  • כשרות מהדרין לכל האולמות​
  • שפע של פירות טריים וטעימים
  • חיתוך מדהים בעיצוב מפואר
החל מ- 0
נשמח לענות על כל שאלה ולספק מידע נוסף 🙂
נשמח לענות על כל שאלה ולספק מידע נוסף 🙂

שדרוג השמחה עם סירת פירות לאירועים

תכנון אירועים בדרך כלל הוא עסק מורכב, והוא מלווה במחשבות רבות ובהתלבטויות. אחת המחשבות המרכזיות העולות בתכנון אירוע, הוא בתחום האוכל. אחרי הכול, האורחים המגיעים לאירוע שלכם צריכים לצאת ממנו שמחים, אך גם שבעים. בואו נדבר על סירת פירות לאירועים.

אתם מתכננים אירוע, ומחפשים דרך לספק את כל האורחים שלכם ולוודא שבסוף האירוע, כל האורחים יצאו מרוצים, ולדאוג לכך שיהיה להם טעים כמובן. בדקתם כבר מספר שירותי קייטרינג, אטרקציות, תקליטנים ועדיין לא הגעתם להחלטה? ובכן, סירת פירות היא פתרון מצוין בשבילכם. בואו נלמד כיצד תוכלו לשדרג את האירוע שלכם באמצעות סירת הפירות הזו.

סירת פירות? אטרקציית האירוע

בין אם זו הופעה של זמר מסוים, משחקי כדור, משחקי מחשב, או כל דבר אחר, חייבת להיות לאירוע שלכם אטרקציה כלשהי, משהו שיעסיק את האורחים. אז למה שלא תפתיעו את האורחים שלכם עם אטרקציה שהם לא ראו עד לאירוע שלכם, ולא יראו עוד המון זמן אחריו?

סירת הפירות שואפת להיות אטרקציית האירוע שלכם, היא צבעונית, טעימה יפה, ואי אפשר להישאר אדישים ליופי שלה ולנוכחות שלה. כל אורח שיגיע לאירוע שלכם, לא יהיה מסוגל להתעלם מהסירה, והסירה תהיה האטרקציה והסיבה לכך שהאירוע שלכם ייזכר לשנים רבות. אחרי הכול, מי לא יזכור סירה ברוחב של 2 מטרים, מלאה בפירות רעננים, טריים וצבעוניים?

סירת הפירות ממוקמת בדיוק במרכז השמחה

כולנו אוהבים ריקודים, צהלה ושמחות. בכל אירוע אנחנו קורעים את רחבת הריקודים כאילו אין מחר וחוגגים. אבל לא בכל אירוע, יש סירת פירות שמלווה אותנו ברחבת הריקודים הזו. בסופו של דבר, אתם תצטרכו אנרגיה כדי להמשיך לרקוד עד אור הבוקר!

סירת הפירות מגיעה לרחבת הריקודים, מפתיעה את האורחים בפירות וקינוחים מרעננים ובריאים. כך תדאגו שהאורחים שלכם לא יהיו רעבים במשך כל האירוע ולהפך, הם יהיו מלאי אנרגיה להמשיך לחגוג איתכם ולשמוח ביחד אתכם.

אטרקציית האירוע מתהדרת בפירות עסיסיים

סירת הפירות מציעה לאורחים ולכם, מתכנני האירוע, לטעום ממגוון פירות צבעוני, טעים ומגוון של פירות רעננים וטריים, הנחתכים ביום האירוע, תוך סידור מיוחד ומושקע. אז, אם אתה רוצים לספק לאורחי האירוע שלכם אטרקציה טעימה וחווייתית, סירת הפירות היא בדיוק מה שאתם מחפשים. בתיאבון!

מעל ל- 0 שנים
של ניסיון בתחום האירועים

עוד קצת תמונות...

זמינים בוואטסאפ 052-523-4558

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

הזמנת מגשי פירות

משלוחים מהירים

לכל הארץ!

הפרטים שלך