וספה פירות מיוחד

  • אטרקציה מטורפת שכולם אוהבים!
  • כשרות מהדרין לכל האולמות​
  • שפע של פירות טריים וטעימים
  • חיתוך מדהים בעיצוב מפואר
החל מ- 0
נשמח לענות על כל שאלה ולספק מידע נוסף 🙂
נשמח לענות על כל שאלה ולספק מידע נוסף 🙂

כיצד אופנוע פירות ישדרג את האירוע שלכם

שמעת על אופנוע פירות ולא ידעתם במה מדובר? כל אירוע חייב לכלול בתוכו את המרכיבים הכי חשובים- הנאה וחוויה כמובן. הרי מהי הסיבה שמקיימים אירוע אם לא בשביל לחגוג ולשמוח? ובשביל מה מזמינים אורחים אם לא בשביל לעשות איתם שמח ולהנות?

 כמובן, שכדי לשמוח, צריך להתקיים שילוב של המון פרטים קטנים וגדולים באירוע שלכם. אין ספק, שאחד מן הדברים האלה קשור בהגשת האוכל.  תוכלו ללכת על הגשת אוכל פשוטה ורגילה, כמו ברוב האירועים. אך אם אתם אנשים בעל דמיון מפותח, ואתם מרגישים שאתם רוצים להראות לאורחים שלכם צורת הגשת אוכל שהם עוד לא ראו, למה לא להגיש את האוכל בסטייל? בואו נכיר את אופנוע הפירות.

כמות גדולה מהרגיל של פירות עסיסיים ועיצוב מפואר

החלטתם  ללכת על פירות כחימום למנות העיקריות שלכם, או אפילו לסגירת הערב, אבל אתם עדיין מודאגים שכמות הפירות לא תספיק לאורחים הרעבים שלכם. ובכן, אופנוע הפירות לא ישאיר אף אחד רעב!

האופנוע מגיע ברוחב של 3 מטרים, כולו מלא בפירות שנחתכו וקולפו באותו היום לפי בחירתכם, מלווים בעיצוב מפואר שמדגיש את היוקרה של האירוע שלכם. האופנוע לא הולך להשאיר אותכם רעבים, ובנוסף לכך הוא גם הולך להראות מרשים ומפואר, דבר שישדרג את האירוע שלכם ויעניק לו אפקט יוקרתי.

אופנוע פירות? אטרקציה של ממש

מכירים את ההרגשה הזו, כשזמר סוף סוף עולה לבמה, ומתחיל לשיר את השירים שאתם אוהבים ולשמח אותכם? בדיוק ככה אורחי האירוע שלכם ירגישו כשאופנוע הפירות יגיע לאירוע שלכם. אולי זה יראה לכם טיפה מוגזם, אבל ברגע שהאופנוע ייכנס לאירוע שלכם, כל העיניים יהיו מרוכזות בו ובפירות הרעננים והטריים שהוא מציג. 

כניסת האופנוע לאירוע שלכם הופכת אותו למרכז האירוע, לאטרקציה של ממש. אי אפשר להישאר אדישים לאופנוע ברוחב של 3 מטרים, מלא כולו בפירות צבעוניים לבחירתכם. 

כל אירוע זקוק לאטרקציה, לקונספט מסוים, והאופנוע הוא בדיוק האטרקציה המיוחדת שאתם זקוקים לה. אתם תוכלו להרגיש את התלהבות הקהל, ולשמוע את המחמאות שלהם כשיטעמו מפירותיו, ולזה אין לזה תחליף. ההנאה של האורחים שלכם מובטחת בידיים של האופנוע!מעל ל- 0 שנים
של ניסיון בתחום האירועים

עוד קצת תמונות...

זמינים בוואטסאפ 052-523-4558

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

הזמנת מגשי פירות

משלוחים מהירים

לכל הארץ!

הפרטים שלך